פיזיותרפיה

מכון פיזיותרפיה קשת רפואה - טיפולי פיזיותרפיה שיקומית - פיזיותרפיה ספורט

קליניקה לפיזיותרפיה במבשרת ציון

במכון לפיזיותרפיה במבשרת ציון, שירות מקצועי, זמינות תורים גבוהה וסביבת טיפול נוחה ביותר. כל הטיפולים ניתנים על ידי מטפלים מוסמכים בעלי הכשרה וניסיון של שנים בתחום.

מכשור חדשני ומתקדם וגישה נוחה 

מכשור חדשני ושימוש בשיטות עבודה מתקדמות, מתן מענה מיטבי במגוון טיפולים. הטיפול כולל התייעצויות ושיתופי פעולה בין המומחים והמטפלים השונים במרכז לפיזיותרפיה פרטי מתקדם במבשרת ציון.

אורתופדיה גב עמוד שדרה - מומחה גב עמוד שדרה פרטי - פיזיותרפיה פרטית לכאבי גב

טיפולי פיזיותרפיה שיקומית

שיקום פיזיותרפי לאחר ניתוח כולל בין היתר: חיזוק ושיפור היכולות, שיפור שיווי המשקל, מניעת נפילות, שיפור סבולת לב ריאה, תפקוד שרירי אגן, התאמת אביזרים לבית ולהליכה ועוד.

פיזיותרפיה לאחר ניתוח נועדה לשקם את המטופל המנותח, ולהביאו למצב שבו היכולת התפקודית שלו מגיעה למצב של טרום הניתוח או לכל הפחות למצב טוב ככל שניתן.

טיפולי פיזיותרפיה לאחר ניתוח אורתופדי

פיזיותרפיה איכותית וטיפולים בתדירות גבוהה לאחר ניתוחי אורתופדיים, על מנת לשפר את הניידות ולהפחית את הכאבים לאחר ניתוחי גב/עמוד שדרה, ברכיים, כף יד, קרסול ועוד.

הטיפול מיועד לאפשר חזרה זריזה לניידות, למניעת סיבוכים הנובעים משכיבה ממושכת וחזרה מהירה לתפקוד מלא ועצמאי לאחר הניתוח. 

פיזיותרפיה שיקומית

פיזיותרפיה לרצפת אגן

אימון וחיזוק של שרירי רצפת האגן על ידי פיזיותרפיה לרצפת אגן הוכחו כיעילים בתנאים רבים בהתאם לתוכנית אימונים ספציפית לאימון וחיזוק שרירי רצפת האגן. ניתן להשתמש בגישות אחרות כגון טיפול ידני, ביופידבק וטכניקת אלקטרותרפיה.

פיזיותרפיה רצפת אגן – פיזיותרפיסטית לשיקום רצפת אגן
בעלת תואר בפיזיותרפיה, (B.P.T) מתמקצעת בעולם טיפול הכאב כעשור ובעלת תעודת מדריכת מיינדפולנס, מדריכת בטיקו לנשימה, ו-CBT לשינה.
פיזיותרפיסטית המתמחה בבריאות האישה ושיקום רצפת אגן, מטפלת בנשים עם כאבים וקושי בקיום יחסי מין
פיזיותרפיה ספורט, שיקום נוירולוגי, שיקום אורתופדי ושיקום נשימתי
התחל שיחה
הי 👋
מעוניין לקבל פרטים?