שברי מאמץ – טיפול פיזיותרפיה פרטי – פיזיותרפיה פציעות ספורט

שברי מאמץ - טיפול פיזיותרפיה פרטי - פיזיותרפיה פציעות ספורט - קשת רפואה פיזיותרפיה ספורט

מומחים בשיקום פציעות ספורט: שברי מאמץ 

שברי מאמץ הם שברים זעירים בעצם הנגרמים בעקבות הפעלה חוזרת ונשנית של כוח על עצם מסוימת. מרבית המקרים נגרמים בעקבות מאמץ יתר הנגרם בזמן קפיצות חוזרות או ריצה למרחקים ארוכים. 

סימפטומים של שברי מאמץ

הסימפטום העיקרי של שבר מאמץ הוא כאב חד באזור השבר. הכאב יופיע בעת פעילות גופנית מאומצת (כגון ריצה) ולעיתים כבר בעת ביצוע פעילות גופנית מתונה יותר כדוגמת הליכה. סימפטומים נוספים יהיו נפיחות מקומית, רגישות למגע בנקודה מסוימת, החמרה בכאבים בעת ביצוע פעילות גופנית והקלה בכאבים בזמן המנוחה. יחד עם זאת, ייתכן גם כאב בזמן המנוחה כתלות בחומרת השבר.

פיזיותרפיה לשברי מאמץ

הטיפול בשברי מאמץ כולל בדרך כלל מנוחה, קירור המקום ותרגילי פיזיותרפיה. יש לאפשר מנוחה לאזור הפגוע ולהגן עליו מלחץ נוסף למשך מספר שבועות, זאת כדי לאפשר לעצם להחלים. קירור האזור הפגוע מיועד להפחית נפיחות וכאב.

תרגילי הפיזיותרפיה יסייעו לשפר את טווח התנועה, את הכוח והיציבות באזור הפגוע. הפיזיותרפיסט יתאים את התרגילים בהתאם לחומרת השבר וליכולות הפיזיות של המטופל. 

פיזיותרפיסט פרטי – מענה מדויק ומקצועי לכל בעיה

מכשור חדשני ושימוש בשיטות עבודה מתקדמות, מתן מענה מיטבי במגוון טיפולים. הטיפול כולל התייעצויות ושיתופי פעולה בין המומחים והמטפלים השונים במרכז לפיזיותרפיה פרטי מתקדם במבשרת ציון.

פיזיותרפיסט פרטי בקשת רפואה – מרכז פיזיותרפיה פרטי במבשרת ציון.

טיפולי פיזיותרפיה נוספים

פיזיותרפיה אורתופדית

שיקום פציעות ספורט

פיזיותרפיה לגיל השלישי

פיזיותרפיה לכאב כרוני

שיקום נשימתי

טיפולי פיזיותרפיה בבית

התחל שיחה
הי 👋
מעוניין לקבל פרטים?