מכשור טכנולוגי לרפואת עור ואסתטיקה

טיפולי אסתטיקה פרטי - הזרקות וטיפולים אסתטיים ירושלים מבשרת ציון - ד"ר עידו ליסי מומחה לכירורגיה פלסטית וניתוחים אסתטיים

עולם האסתטיקה הרפואית מתקדם בצעדי ענק, ובכל רגע נתון יש אי שם חברה שמפתחת שיטת טיפול חדשה או כלי רפואי משוכלל במטרה לקדם את התחום אפילו יותר. מכשור טכנולוגי לטיפולי עור ואסתטיקה רפואית משפיע ישירות על מהלך הטיפול, על הנעימות או אי הנעימות הכרוכה בו, על איכות התוצאות ועל משך ההשפעה של הטיפול. 

במרפאה לאסתטיקה במבשרת ציון נעשה שימוש במגוון רחב של כלים, שיטות טיפול ומכשור – מן השורה הראשונה של הטכנולוגיה הקיימת בעולם. הנה שתי דוגמאות, האחת עושה שימוש בטכנולוגיית גלי רדיו והשניה באנרגיית האור:

מורפאוס 8 (Morpheus 8)

מורפאוס 8 הוא פרי הפיתוח של חברת InMode הישראלית, וכבר נעשה בו שימוש במרפאות אסתטיקה רפואית בכל רחבי העולם. זהו מכשיר העושה שימוש בטכנולוגיית גלי רדיו ומיקרו-מחטים: כל מיקרו-מחט מגיעה לעומק שונה של העור, וגלי הרדיו שמועברים דרכה מעודדים ייצור קולגן ומסייעים בהידוק העור ובמיצוקו. 

הטיפול באמצעות מכשיר מורפאוס 8 מתאים לאזורים רבים בגוף, ביניהם אזורי הפנים השונים, הצוואר, הבטן, הזרועות, הירכיים והישבן. ניתן לבצע באמצעותו גם טיפול בצלקות אקנה וצלקות אחרות, לשפר עור רפוי ולטשטש סימני מתיחות או צלוליטיס. לרוב יש צורך בשלושה עד שישה טיפולים, בתלות במצב העור ועל פי המלצת הרופא. והתוצאות? עור מוצק, גמיש וצעיר יותר, במראה טבעי לגמרי. ממש כמו תוצאותיו של ניתוח פלסטי, רק ללא הניתוח. יחסית לטיפולים אחרים, הטיפול בטוח יותר וההחלמה מהירה יותר.

IPL (Intense Pulsed Light)

מזה שנים רבות ידוע כי ניתן להשתמש באנרגיית האור כדי להתמודד עם מגוון רחב של בעיות עור, כגון פיגמנטציה, נגעי עור ואקנה. מכשור IPL מקרין פולסים חזקים של אור אל הרקמה באזור המטופל, וכך למעשה מחמם קלות את האזור ומעודד את העור לזרז את ייצור הקולגן, הגורם להתחדשות העור. הטיפול אורך מספר דקות ולא כרוך בכאב. 

ניתן להשתמש במכשור IPL באזור הפנים, הידיים והזרועות, הצוואר, החזה ואזורים נוספים בגוף. התוצאות דומות לאלה של מתיחת פנים: כבר אחרי טיפול יחיד העור נראה צעיר יותר, זוהר ומוצק יותר, אם כי לתוצאות מקסימליות מומלץ לערוך סדרת טיפולים, על פי המלצת הרופא ומצב העור. 

נפח ומראה צעיר למשך זמן רב!

תחומי מומחיות וטיפולים נוספים

צוות הרופאים המומחים של קשת רפואה

כירורג פלסטי בכיר לניתוחים אסתטיים, ניתוחי מוהס (MOHS) בהרצליה מדיקל סנטר HMC
מומחית לדרמטולוגיה - רופאת עור ומין פרטית - טיפולים אסתטיים ומחלות עור
מומחית בכירורגיה פלסטית בהדסה ומנתחת פלסטית ניתוחים משחזרים ואסתטיים
מומחה להרמת עפעפיים, אסתטיקה וגידולי עיניים
התחל שיחה
הי 👋
מעוניין לקבל פרטים?