כאבי גב עמוד שידרה צווארי – רופא מומחה לרדיקולופטיה צווארית

קשת רפואה מרכז מומחים פרטי מבשרת ציון - רדיקולופטיה צווארית מומחה גב עמוד שדרה פרטי

רדיקולופטיה צווארית: מומחה גב עמוד שדרה פרטי 

במרכז לאורתופדיה של קשת רפואה במבשרת ציון תוכלו לקבל ייעוץ, אבחון וטיפול בבעיות אורטופדיה ממומחי אורתופדיה פרטיים. זמינות תורים גבוהה!

כאבי גב עמוד שידרה צווארי, מתרחשים כאשר עצב בצוואר נדחס או מגורה במקום שבו הוא מסתעף מחוט השדרה. כתוצאה מכך עלול להגרם כאב המקרין לתוך הכתף ו/או הזרוע, כמו גם חולשת שרירים וחוסר תחושה.

רדיקולופטיה צווארית נובעת לרוב משינויים ניווניים המתרחשים בעמוד השדרה ככל שהגיל עולה או מפציעה הגורמת לפריצת דיסק בין חולייתי.

שינויים ניווניים בדיסקים נקראים לעתים קרובות דלקת פרקים או ספונדילוזיס. שינויים אלו הם נורמליים והם מתרחשים אצל כולם. למעשה, כמעט מחצית מכלל האנשים בגיל העמידה ומעלה סובלים מדיסקים שחוקים ועצבים צבועים שאינם גורמים לתסמינים כואבים. לא ידוע מדוע חלק מהחולים מפתחים תסמינים ואחרים לא.

רדיקולופתיה צווארית תסמינים

ברוב המקרים, הכאב של רדיקולופתיה צווארית מתחיל בצוואר ועובר לאורך הזרוע באזור העצב הפגוע. כאב זה מתואר בדרך כלל כצורב או חד. תנועות צוואר מסוימות – כמו מאמץ בצוואר או סיבוב הראש, עשויות להגביר את הכאב.

  • עקצוץ או תחושת "סיכות ומחטים" באצבעות או ביד
  • חולשה בשרירי הזרוע, הכתף או היד
  • אובדן תחושה

אבחון וטיפול על ידי מומחה עמוד שדרה פרטי

אם הנך זקוק/ה לאורתופד פרטי את/ה מוזמנ/ת להתקשר לקשת רפואה מרכז רב תחומי פרטי במבשרת ציון.

בקשת רפואה השירות מלא ומקיף תחת קורת גג אחת, עם שילוב של רופאים מומחים, בדיקות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ונוחות מקסימלית לכל מטופל.

טיפולי אורתופדיה גב עמוד שדרה נוספים

התחל שיחה
הי 👋
מעוניין לקבל פרטים?