חנקן נוזלי – טיפול ביבלות ויראליות וגידולי עור – רופא עור פרטי

טיפול ביבלות ויראליות וגידולי עור – רופאת עור פרטית, מומחית עור פרטית 

חנקן נוזלי הינו תרכובת כימית בעלת נקודת רתיחה נמוכה מאוד (-196 מעלות צלזיוס). הוא משמש לטיפול במגוון בעיות רפואיות, כולל יבלות ויראליות וגידולי עור.

טיפול בחנקן נוזלי ביבלות ויראליות

יבלות ויראליות הן נגעי עור הנגרמים על ידי וירוסים. הן נפוצות מאוד, בעיקר אצל ילדים ובני נוער. יבלות ויראליות יכולות להופיע בכל מקום בגוף, אך הן שכיחות במיוחד באצבעות, בכפות הידיים והרגליים.

טיפול בחנקן נוזלי ביבלות ויראליות הוא טיפול יעיל ופשוט. הטיפול מבוצע על ידי ריסוס חנקן נוזלי ישירות על היבלת. החנקן הנוזלי גורם להקפאה של היבלת, מה שמוביל להרס התאים הוויראליים.

הטיפול אורך מספר דקות בלבד, והוא אינו כרוך בכאב.

טיפול בחנקן נוזלי בגידולי עור

גידולי עור הם נגעי עור שאינם נורמליים. הם יכולים להיות שפירים או ממאירים. גידולי עור שפירים אינם מסוכנים, אך הם יכולים להיות מקור לאי נוחות אסתטית. גידולי עור ממאירים מסוכנים, שכן הם עלולים להפוך לסרטן.

טיפול בחנקן נוזלי בגידולי עור הוא טיפול יעיל ופשוט. הטיפול מבוצע על ידי ריסוס חנקן נוזלי ישירות על הגידול. החנקן הנוזלי גורם להקפאה של הגידול, מה שמוביל להרס התאים הלא תקינים.

 

מרכז רופאים פרטי במבשרת ציון

המרכז לרפואת עור במבשרת ציון מאפשר למטופלים קבלת יעוץ פרטי ממומחי עור פרטיים, ניסיון עשיר באבחון וטיפול במחלות עור, תהליך אבחון קפדני, סבלני ומדויק, זמינות גבוהה ויחס אישי

מכשור חדשני ושימוש בשיטות עבודה מתקדמות, מתן מענה מיטבי במגוון טיפולים. הטיפול כולל התייעצויות ושיתופי פעולה בין המומחים והמטפלים השונים במרכז פרטי מתקדם במבשרת ציון.

טיפולי עור נוספים

צוות הרופאים המומחים של קשת רפואה

מומחית לדרמטולוגיה - רופאת עור ומין פרטית - טיפולים אסתטיים ומחלות עור
התחל שיחה
הי 👋
מעוניין לקבל פרטים?