פיזיותרפיסטית כאב כרוני - איילת עירון

איילת עירון

פיזיותרפיסטית כאב כרוני

בעלת תואר בפיזיותרפיה, (B.P.T) מתמקצעת בעולם טיפול הכאב כעשור ובעלת תעודת מדריכת מיינדפולנס, מדריכת בטיקו לנשימה, ו-CBT לשינה.

תחומי התמחות

 • כאב כרוני
  אני מטפלת בכל בעיה אורתופדית ובעיות שריר-שלד אשר לאחר שלושה חודשים מהופעתם עוצמת הכאב אינה יורדת, כגון: פציעות שריר-שלד, נקעים, קרע בשריר, כתף קפואה, קרע במיניסקוס ועוד.
 •  כאבי גב
  אם נמאס עליכם לקבל אבחנות שונות מרופאים והינכם חשים אבודים בקרוסלה רפואית. בואו לקבל הדרכה לאופן שבו ללא תרופות וניתוחים אתם יוצאם מזה.
 • פיברומיאלגיה
  הפרעה במערכת העצבים המרכזית הגורמת כאב מפושט ופוגעת באיכות החיים.
 • מיגרנות
  לעיתים עשויות לגרום לפגיעה משמעותית באיכות חיים ובתפקוד היום יומי – יחד נוכל לעבוד על חסינות הגוף לגירויים שמתחילים את ההתקפים. אתן לכם כלים להוריד את מינון ההתקפים ובהדרגה ייעלמו. התחומים האלו ואני כאן להתאים לכם את מארז הכלים הנכון.
 • נחירות \ דום נשימה בשינה
  לנשום נכון, שינויי קטן עם משמעות בריאותית אדירה. דרך הכשרות ייחודיות למדתי את סודות הנשימה- BUTEYKO -אני מחכה לחלוק אותם איתכם ובאופן טבעי להחזיר לך את היכולת לנשום.
 • כאב צוואר \ כאב לסת (TMJ) \ כאבי ראש
  לאחר בירור רפואי קצר נוכל לאמת שהתופעה אינה מסוכנת אך אין ספק שהינה פוגעת משמעותית באיכות החיים. בטיפול יחד נוכל לעבוד על שינויי סף הרגישות בשרירים המתוחים, לצאת מהתבניות הלקויות ונלמד לשלב הרפיה וניהול לחצים שיסייעו לנו לשמר את השיפור.
 • מיינדפולנס
  חשים שאין ספור מחשבות מציפות אותכם בכל רגע נתון? העומס מאיים להכניע אתכם? באו ללמוד איתי מיידפולנס. השיטה מפתחת את היכולת להפריד בין התחושות חוויות ואינטראקציות שהעולם מפיל עלייך ולבחור לפרש ולהגיב מתוך בחירה.

השכלה וניסיון מקצועי

בעלת תואר בפיזיותרפיה, (B.P.T) מתמקצעת בעולם טיפול הכאב כעשור ובעלת תעודת מדריכת מיינדפולנס, מדריכת בטיקו לנשימה, ו-CBT לשינה. בשנים האחרונות אני עובדת בשיקום כאב בתל השומר בעלת עסק עצמאי לטיפול בכאב ושינה ועוסקת במחקר פיברומיאלגיה, שינה ונשימה דרך אוניברסיטת תל אביב.

כפיזיותרפיסטית אני מלווה את מטופליי בתהליך תנועתי, התנהגותי וקוגניטיבי ומדריכה אותם בדרכם בתהליך למידה והטמאה בדרך לבריאות. דרך תרגול תנועתי נלמד לפרק את חיבורי הנוירונים היוצרים פחד וכאב ונדריך את המוח הפלסטי לתפיסה חדשה של ביטחון ותנועה.

בטיפול נתייחס לגוף כמכלול ועל כן לנשימה, תנועה ושינה שלהם השלכה משמעותית על היכולת לפרק את המעגל שמזין את הכאב. דרך הזנחה של תבניות ההימנעות, נפנה למרחב תנועתי והרפייתי בו התנועה אינה מסוכנת והתפקוד אינו מאיים.

אני מאמין שלי

​אני מאמין שלי הוא שגוף כואב ועייף הוא גוף מפוחד וחושש. על מנת להבריא צריך למצוא מחדש את הנועם וביטחון בעצמינו ובגופינו. הדרך לשם טמונה בנו ודרך ידע, שינויי הרגלים ותפיסה מחודשת על הגוף נמצא הסוד לאיכות חיים ללא כאב. אני כאן ללוות אתכם בתהליך, לעזור לכם להשתקם בצורה הטובה ביותר עבורכם.
https://www.learntobewell.co.il/
https://www.facebook.com/ayeletiron/

 

התחל שיחה
הי 👋
מעוניין לקבל פרטים?